Snelwerkende kuilverdelers, die efficiënt grote hoeveelheden gras verwerken. Werkbreedtes van 3.62 m. tot 6.00 m.
De Vicon Duplex 400 en 600 zijn snelwerkende kuilverdelers. Met gemak verwerken ze efficiënt de grote hoeveelheden gras die door moderne hakselaars en opraapwagens met een enorme capaciteit worden aangevoerd.
De Vicon Duplex 400 kuilverdeler is een eenvoudige machine in gebruik. Via een pen/gat verbinding is de werkbreedte eenvoudig instelbaar.
De Duplex 600 kuilverdeler biedt ten opzicht van de Duplex 400 kuilverdeler meer comfort en een grotere werkbreedte. Doordat de trommels van de Duplex 600 onder een kleinere hoek zijn geplaatst, is in combinatie met het hogere toerental de capaciteit nog hoger. De zijborden van de Duplex 600 kunnen vanuit de cabine hydraulisch worden bediend. De werkbreedte kan traploos hydraulisch tot wel 6 m versteld worden.
De stalen zijborden houden bij hoog toerental het gewas in de kuil en zijn hydraulisch opklapbaar. Ook kunnen de zijborden hydraulisch worden vergrendeld zodat de kuilverdeler veilig getransporteerd kan worden zonder risico op onverwacht uitklappen van de zijborden.
De Duplex 600 is standaard met verlichting uitgerust.
Werkbreedte | Gewicht | Aftakas Snelheid | |
Duplex 400 | 3.62-3.82m | 660kg | 1000 rpm |
Duplex 600 | 4.00-6.00m | 1280kg | 1000 rpm |
De Duplex 400-600 kan zowel aan de voor- of achterzijde worden gemonteerd. De zwadborden zijn in hoogte verstelbaar, afhankelijk van het te verwerken gras.
Twee trommels met agressieve verticale pinnen zorgen voor een efficiënt verspreiden van het gewas. Dankzij de dichte onderkant, is de machine ideaal vlak af te stellen op de kuil.